O nás

Jmenuji se Lukáš. Mám více jak 15 let zkušeností v oblasti ICT a IT. Během těchto let jsem si prošel všemi úrovněmi prací od montážních a instalačních prací, přes systémového inženýra až po vedení ICT projektů s mezinárodním přesahem.

Mám VŠ vzdělání v IT a optoelektronice. Kromě teoretických znalostí mám i praktické zkušenosti při realizaci optických svárů a kompletaci vláken do optických van. Na návrh optické sítě se dívám jako na celek se všemi návaznostmi. Zohledním umístění optických van podle instalované technologie jako jsou switche, servery, routery.

Montáže, svařování, měření popř. čištění a diagnostiky se vždy aktivně účastním. U náročnějších projektů využívám pomoci mých zaškolených kolegů, kteří mi při realizaci pomáhají.

Aktuálně, kvůli časové vytíženosti se soustředíme na projekty menšího a středně velkého rozsahu. Kde se cítíme dobře jsou datacentra a stojanovny. Optické sváry nejčastěji zakončujeme v optických vanách, které umisťujeme do racků.  Pro optické sváry využíváme kvalitní 3D optické svářečky s minimálním vložným útlumem.

Neváhejte mě kontaktovat, máte-li nějaký dotaz či chce získat rychlé nacenění všech prací.

Ceník prací nalezete zde:

Ceník optických prací

 

Nezávaznou poptávku vytvoříte zde:

Rychlá poptávka